14 Ağustos 2014
#2625529

Passolig Passo Kartım 3 Aydır Gönderilmedi

Passolig 3 ay önce başvurduğum Passo Kartım halen tarafıma teslim edilmedi. Passo Lig Müşteri Hizmetlerini son 10 gündür 5-6 kez aramama rağmen bir netice alamadım. Her defasında Kurye firmasına teslim edildi, adresinize gönderilecek denmesine rağmen bir sonuç yok. KuryeNet firmasını aradığımızda kendilerine yeni bir teslimat yapılmadığını söylemektedirler. Problem kartımı bir türlü Kuryeye teslim etme becerisini gösteremeyen Passo Lig ekibindedir. Kartımın Arsenal maçından önce ulaştırlmasını istiyorum. Lakin umutlarımı yitirdim. Kartım gelmediği için Feyonord maçında Tek kullanımlık Passo Card aldım, lakin onu da stad gişesinde geçersiz olarak turnike okuduğu için maça giremedim.

Arif Arif 535 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Arif21 Ağustos 2014

  Nihayet kartım geldi !!! 3 ayda İstanbulun göbeğindeki Mecidiyeköy aderesine kartı ulaştırma başarısına ulaştığınız için siz PASSO cuları kutlamak gerek, nasıl başardınız hayret (!)

 • Arif20 Ağustos 2014

  Dünkü Arsenal Maçında da kartım gelmediği için tek kullanımlık kart sırasında 1.15 dk.bekleyerek tek kullanımlık kartımı alabildim. Ancak sevindirici bir durum vardı (!) bu sefer turnike kartımı okudu ve stata girmeyi başardım.

 • Passolig Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Şikayetiniz ile ilgili sizi 20.08.2014 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Passolig Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Sayın Arif Bilen; Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları