24 Ekim 2016

Passolig Paramı Kartımdan Çekemiyorum

Passolig ön ödemeli cüzdan kullanıcısıydım, fakat hesabıma EFT özelliği gelmesi için Passolig cüzdan kartımı, Passolig banka kartına terfi işlemi başlattım. Sözleşme geldi imzalandı ve ardından bana terfi işleminin başarıyla gerçekleştiği şeklinde geri bildirim geldi. Fakat ben hala banka kartı özelliklerini kullanamıyorum, EFT yapamıyorum ve kartım hala internet şubesinde ön ödemeli kart olarak gözükmekte.

Bu konuyla ilgili birçok defa müşteri hizmetleri ile görüştüm, ancak sadece rapor hazırladılar ve bu raporların sonucu haftalardır tarafıma bildirilmedi. Lütfen bana tekrar müşteri hizmetlerini aramamı söylemeyin! Ben benim olan paramı dahi bankanızdan çekemiyorum, EFT yapamıyorum! En kısa sürede sorunuma çözüm bulacağınızı umarım.

Mustafa 227 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa25 Ekim 2016

  Lütfen saat 18.00'dan sonra arayınız. Müşteri hizmetlerini ben aradığım zaman hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar!

 • Passolig Temsilcisi25 Ekim 2016

  Sayın DEMIRCIOĞLU, Şikayetinizle ilgili sizi 25/10/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa24 Ekim 2016

  Lütfen kartım içinde bulunan paramı (5.500₺), bana ait olan (Mustafa Demircioğlu) TR350004601418888000017074 IBAN numaralı hesabıma hemen EFT yapınız. Passolig beni çok zor durumda bıraktı. Bir an önce taleplerimin gerçekleştirilmesi talep eder iyi çalışmalar dilerim.

 • Passolig Temsilcisi24 Ekim 2016

  Sayın DEMIRCIOĞLU, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön