30 Mart 2016

Passolig Param Alındı ama Ortada Hizmet Yok!

Beşiktaş maçları için 3'lü kombine satın almak için hesabıma para aktarmıştım. Biletler satışa çıktığı zaman alımımı yapmaya çalıştım fakat alım esnasında hatalar oluştu (sistem kaynaklı) biletimi alamadım. Fakat, hesabımdan bilet parası çekildi. Müşteri hizmetlerini aradım ulaşmak 45 dk.! Ertesi gün problemi çözeceklerini ilettiler.


Bugün tarafıma dönüş oldu, cevap olarak; parayı hemen iade edemeyecekleri ama benim bilet hakkımın yanmaması için hesabıma tekrar para yatırıp biletimi almamı önerdiler. Askıda kalan paramın da daha sonra (günü belli değil) benim onları aramam karşılığı (yine 45 dk.) hesabıma aktarabileceklerini ilettiler. Ve tekrar para yatırmak istemiyorum (yok) ve bu problem çözülmezse 1 gün sonra bilet hakkımda yanıyor.

Hakan 49 Okunma

Cevaplar

  • Passolig Temsilcisi31 Mart 2016

    Sayın KAPICI ile 31/03/2016 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

  • Hakan31 Mart 2016

    Tarafıma kısıtlı süre için hak tanınan bileti almam için bana tanınan süre bugün bitiyor. Ve ben hala bileti satın alamıyorum paramı geri iade etmediğiniz için. Parayı iade etmeniz ya da biletimi tanımlamanız bu kadar zor mu? Halbuki benden parayı almanız 10 saniye sürmüştü.

  • Passolig Temsilcisi30 Mart 2016

    Sayın KAPICI, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön