23 Ekim 2019
#12838202

Passolig Özel Logo Uygulaması Sebebiyle Maça Gidemiyorum!

Yılda bir kereliğine, 28.10.2019 tarihinde oynanacak olan Başakşehir-Trabzonspor maçına gitmek amacıyla tarafsız Passolig kartı çıkarttım ve içine para yükledim. Fakat bu maça özel logo uygulaması sebebiyle maça gidemeyeceğimizi öğrendim. Müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmalarda, Başakşehir kulübünün kararı neticesinde yalnızca Başakşehir kart sahiplerinin maça girebileceklerini öğrendim. Kartı sırf bu maç için almıştım ve iptalini talep ettim ama mümkün olmadığını belirttiler. Ben bir tüketici olarak logo uygulamasını nereden bilebilirim. İade yok, şikayet makamı yok. Oh ne ala memleket.

İsmail İsmail 1.777 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İsmail23 Ekim 2019

    Sn... İlgili Kanun maddelerini yollayarak açıklama yapmışsınız. Elbetteki bir kanun çerçevesinde işlemlerinizi yürütüyor ve binlerce insandan ödeme alıyorsunuz. Burada sıkıntı yok bu çok doğal ve olması gereken de bu. Ben bir tüketici olarak, bir spor sever olarak, kırk yılda bir maça gitmek istiyorum fakat bir takım gerekçeler ve bahaneler sebebiyle parasını ödediğim ve içerisine para yüklediğim kartım ile maç bileti alamıyorum. Sıkıntı bu. Alt tarafı bir maça gitmek isterken kendimi sizlere cevap yazar durumda kalıyorum ve sinirleniyorum. Eskiden bu tip olaylar yoktu. Ben bir müşteriniz olarak hizmet alamadığım bir durum için neden para ödeyeyim. Bana lütfen bunun izahatını yapın.

  • Passolig Temsilcisi23 Ekim 2019

    Sayın G., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, 23/10/2019 tarihinde e-posta aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları