Passolig  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Passolig Öncelikli Hakkım Olmasına Rağmen Maç Bileti Alamadım

229görüntüleme
Taha
Taha 07 Nisan 2016 14:41

Beşiktaş Vodafone Arena 3 maçlık bilet öncelikli satış hakkım olmasına rağmen ilgili web sitesine giriş yaparak hiçbir şekilde hakkım olmasına rağmen öncelikli biletimi iki gün boyunca alamadım. Konuyu iki defa çağrı merkezine bildirmeme rağmen herhangi aksiyon alınmadı veya alternatif çözüm önerisi sunulmadı.

Verecekleri hizmet sadece bilet organizasyonu ve satışı olan ve bu hizmet için her sene ciddi bir ücret talep eden bir kuruluş tekel olması sebebiyle müşterilerine her türlü haksızlığı yapmaktadır.

Passolig Logo
Passolig07 Nisan 2016 15:32

Sayın BAL, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

Taha
Taha08 Nisan 2016 11:36

Çağrı merkezinize zaten üç günden beri arıyorum. Sistemsel yoğunluk olduğu söyleniyor fakat belli süre sonra boş olan yerlerde dolmuş oluyor sistemsel yoğunluk sadece bana olan bir şey midir? Bugün itibari ile çağrı merkezi zaten aramalara cevap vermiyor tüm müşteri temsilcileri meşgul olması sebebiyle hattan atıyor.

Passolig Logo
Passolig08 Nisan 2016 17:37

Sayın B. ile 08/04/2016 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon