sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Passolig Ön Ödemeli Paslig Kartı Sorunu

Deniz Deniz19 Şubat 09:35

Ön ödemeli Göztepe Passolig kart başvurusunu 22.01.2020 tarihinde yapmama rağmen kayıt yaparken güncel adresim telefon numaram ve bilgilerimi doğru yazmama rağmen ve Ankara'dan İzmir'e taşınmış olup kayıt yaparken belirtmeme rağmen kafalarına göre 10 sene önceki çalıştığım yere bir de Ankara'ya 15 gün sonra kart götürmek nasıl bir mantıktır? 2 gün sonra 1 ay olacak ve ben hala bir passolig kartını teslim alamadım inden bi haber çalışan görevliler ile çalışmak ne derece doğru lütfen en kısa zamanda çözüm bulunmasını talep ediyorum yoksa 2 aya ancak gelir bu kart.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Deniz 25 Şubat 15:09

34 gün geçmesine rağmen hala kartım teslim edilmedi bu kadar ciddiyetsiz bu kadar ilgisiz ve bu kadar personel denetimi sıfır olan bir firma görmedim görünüyor ki 2 aya ancak teslim edilecek kart bu şelikde devam edin size kazandırmak yerine kaybettirecekitr.

Passolig Logo Passolig 19 Şubat 13:44

Sayın Deniz B., İlettiğiniz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, 19.02.2020 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Öncelikle Passolig kart teslimatınız ile ilgili kurye kaynaklı yaşanan aksaklıklardan dolayı üzgün olduğumuzu ve kart teslimat süreciniz ile ilgili ilettiğiniz hususların Passolig Yetkililerimiz ile paylaşıldığını bilgilerinize sunarız. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerinin bizim için yol gösterici olduğunu ve hizmet kalitemizi arttırmada büyük önem taşıdığını paylaşmak isteriz. Passolig kartınız, talep ettiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmak üzere yönlendirilecektir, kartınızın kuryedeki durumunu www.passolig.com.tr adresindeki “Başvurularım” sekmesinden takip edebilirsiniz. Bununla beraber, Passolig kartınız fiziksel olarak elinizde olmasa dahi T.C. Kimlik/Pasaport numaranızla www.passo.com.tr üzerinden bakiye yükleyebilir ve bilet alabilirsiniz. Stad gişelerinden ücretsiz passcard alarak veya Passo Mobil uygulamasından NFC teknolojisini destekleyen Android telefonlarda NFC (Near Field Communication) ile, NFC teknolojisini desteklemeyen Android telefonlar ve İOS işletim sistemli diğer akıllı telefonlarda ise QR kod ile maça giriş yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler