Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Passolig Mobil Uygulaması Hatalı

profile
29 Mayıs
209

Passolig uygulaması tamamen hatalı ve yanıltıcı. Yeni üyelik açtım ve 70+32 TL kargo bedeli aldılar. Kartım gelene kadar Passolig uygulamasından alışveriş yapabileceğimi söylediler. Uygulamaya telefon numaramı yazdığımda geçici şifre atıyorlar, ancak daha sonra hatalı işlem yaptınız gibi saçma sapan hatalar veriyor. Boşuna para verdim ve şimdi biletimi alamıyorum. Resmen mağdur oldum.

Passolig Logo
29 Mayıs 21:22

Merhaba, Öncelikle zaman ayırıp görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İletmiş olduğunuz bildirim değerlendirmeye alınmıştır. Tarafınıza en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Bildirimleri Yönetimi

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

Passolig Onaylaması Problemi İçin

profile
3 hafta önce
169

Yurt dışında yaşıyorum ama Türk vatandaşıyım, Passo lig kartı başvurdu yaptım ;parayı çektiler;fakat işlem henüz onaylanmadı ;nasıl bir süreç bu? Bede...

Passolig Onaylaması Problemi İçin

Passolig Kartı Elime Ulaşmadı

profile
06 Ağustos
66

Passolig kart başvurusu yaptım. Kart 3 aydan fazla oldu elime ulaşmadı. Telefonlardan da ulaşamıyorum. Ayrıca yanlış işlem karşılığı geri yatıracak bedel de yatırılmadı. Bu kadar vurdum duymazlık olamaz. Lig başlayacak ama kartım hale elimde olmayacak muhtemelen.

3

Passolig Ve GS Bonus Kart Öncelikli Bilet

profile
1 gün önce
97

Merhabalar; Çünkü GS Bonus kart sahibiyim ve öncelikli bilet satış hakkından faydalanamıyorum. GS Bonus kartım ile Passolig hesabımı eşleştirmek için herhangi bir işlem yapmam gerekiyor mu? Lütfen konu hakkında yardımcı olabilir misiniz. Teşekkürler.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Passolig Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 sa 23 dk
Benzer Şikayet Yaz