17 Ekim 2016 #6702859

Passolig Maça İkinci Yarı Girebildik (Tam Ücret Ödedik,Yarım Maç İzledik)

15 Ekim 2016 tarihince Ankara 19 Mayıs stadyumunda oynanan gençlerbirliği-galatasaray maçına iki oğlumla gitmek istedim. Benim Passolig kartım vardı, ama onların yoktu. Bu nedenle kendilerine Passolig kartı müracaatında bulunduk ve prosedür gereği maçtan önce stadyumdaki gişelere müracaat ederek oğullarım için "tek geçişlik Pass" kartı almak istedik. Ancak o kadar kötü bir hizmet vardı ki stadyumdaki gişelerde bu kartları ancak maçın ilk yarısının sonuna doğru alabildik ve devre arasında stadyuma girebildik.
Tek geçişlik Pass kartlarını geç almamızın en temel nedeni sadece iki tane gişenin bu hizmeti vermesidir. Kaldı ki stadyumun yarısı boştu; başka bir ifadeyle izdiham yaşanması için hiçbir neden yoktu. Bu çerçevede kesinlikle kötü hizmet verildiği için bu rahatsızlığı yaşadık. İki saatten fazla gişe önünde bekledikten sonra devre arasında stada girdik.
Yaşadığımız mağduriyette de cabası.

Haldun 208 Okunma

Cevaplar

 • Haldun24 Ekim 2016

  Bu şikayeti okuyan herkesin gördüğü gibi Passolig bana ve çocuklarıma yarattıkları rahatsızlık nedeniyle "özür" bile dilemediler. Bu durumun en azından bu platformda kayıtlara geçmesinden dolayı memnunum.

 • Haldun19 Ekim 2016

  Passolig'den yukarıda bahsi geçen yanıt aşağıdadır. Kısacası tekel olmalarının ayrıcalığı ile rahatsızlığımı not etmişler sadece. Şu anda stadyumların neden dolmadığını ve passoligin futbola verdiği zararı daha iyi anlıyorum. Yazıklar olsun... "İletmiş olduğunuz talebiniz incelenmiştir. Passolig gişeleri ilgili iletmiş olduğunuz hususların Passolig Yetkililerimiz ile paylaşıldığını bilgilerinize sunar, siz değerli müşterilerimizin ilettiği görüşlerin bize yol gösterdiği ve hizmet kalitemizi arttırmak adına büyük önem taşıdığını paylaşmak isteriz. Bununla beraber, talep etmiş olduğunuz bilet ücretinin iade edilmesi konulu talebinize, maça giriş sağlanması sebebi ile olumlu yanıt veremediğimizi iletmek isteriz. İlgi ve anlayışınız için teşekkür eder, her türlü öneri ve düşüncenizi bizimle paylaşmanızı dileriz. Saygılarımızla. "

 • Passolig Temsilcisi19 Ekim 2016

  Sayın YALÇINKAYA, Şikayetinizle ilgili sizi 18/10/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, 19/10/2016 tarihinde e-posta aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Passolig Temsilcisi17 Ekim 2016

  Sayın YALÇINKAYA, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön