20 Eylül
Yorum Yap
#10928552

Passolig Maça Alınmadım

Bandırma' da yaşıyorum. 19.05. 2018 tarihinde ki Beşiktaş - Malatya maçına bes3172414 referans numaralı bilet aldım. Doğu alt tribün blok115 sıra 10 koltuk 4 kapı d1. Maç günü saat 19.05 gibi d1 girişine geldik. Kartımı okuttum, okumadı, kapı girişinde ki en sağ baştaki kapıydı. Kapıda ki görevli beş dakika bekle bir daha okut dedi bende beş dakika bekledim, yeniden denedim yine okumadı. Kartımın ikinci kez kullanıldığını söylediler, yardım masasına yönlendirildim. Orada da bana içeride olduğumu söylediler. Ben insanım ya aynı anda iki yerde olabilir miyim? Yeniden d1 girişine gittim. Kapıda bize amir kişi olduğu söylenen H**Ö**' le görüşün dendi. H** Ö** benim Pasokartımın fotoğrafını çekip (otomasyon çalışanı) olduğunu söylediği birine gönderdi.


Beş dakika sonra H** Ö** bana maça alınmayacağımı, kartımın kullanıldığını şu an içeride olmam gerektiğini ve kartıma sahip çıkamadığımı söyledi. Ben kartımı ve kimliğimi tekrar gösterdim içeride olmadığımı tekrar söylememize rağmen maça alınmadık. Benden başka 5 kişi daha aynı durumu yaşadı d1 girişinde. 5 kişi defalarca söylememize rağmen gişe arkasında ki güvenlik kameralarına ya da stat içinde ki kameralara bakılması konusunda ki ısrarlarımıza rağmen ve saati belli olmasına görevli kişiler kameralara bakma zahmetinde bulunmadı. Ben içeri hiç girmedim inanıyorum ki hiç tanımadığım diğer kişilerde girmediler. Ben 38 yaşındayım, hayatımda hiç bu kadar insan zekası ile bu kadar alay edilen bir davranışla karşılaşmadım. Bir insan aynı anda iki yerde olabilir mi? O kameralar neden var? Saati belli olmasına rağmen neden bakılmıyor? Benim koltuğumda kim oturdu? Söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum. Yazıklar olsun.

Özer 787 Okunma

Cevaplar

  • Passolig Temsilcisi24 Eylül

    Sayın AŞKIN ile 24/09/2018 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler