Passolig Maç Bileti Adaletsiz Satış!

Fevzi̇ Fevzi̇04 Mart 12:20

Demirgrup Sivasspor Galatasaray maçı için misafir bilet almak için bekliyorum. Müşteri hizmetlerini arıyorum saat 11:00 da satışa sunulacağını iletiyorlar sabah 09:00 dan beri bekliyorum siteye girip misafir bileti açıldığını saat 11:00 da görüyorum fakat girdiğim de tüm biletler tükendi uyarısı alıyorum yine müşteri hizmetlerini aradığımda biletlerin tükendiğini tarafıma iletiyor fakat bu durum hiç inandırıcı ve ikna edici değildir. 

Durumun tamamen bunun dışında olduğunu ve biletlerin bir takım kitlelere ayırt edildiğini anlamamak için  saf olmak gerekiyor. Ben bu karata senelik olarak kart ücreti ödüyorum ve sadece Sivas'taki galatasaray maçına girebilmek için kullanıyorum benim için bugünden sonra bu kartın hiçbir önemi kalmamıştır. Eski bilet sistemi daha adaletliydi gidip karaborsadan fazla paraya bilet almak bile bu kadar zoruma gitmiyordu. Adaletsizin Passolig.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 04 Mart 13:15

Sayın Fevzi̇ A., Satışa açılan etkinliklere ait logo kısıtlaması, satış tarihi ve bilet sayısı, ilgili karşılaşmanın ev sahibi ve deplasman kulüpleri tarafından belirlenmektedir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler