sta-4-hoverİyi Çözüm

Passolig Kuryeye Teslim Edildi!

Emre Emre25 Aralık 2019 20:11

Ayın 9'unda başvurduğum Demir Grup Sivasspor logolu kartımın kuryeye teslim edildiği söylendi. Ama ne zamandır ne gelen var ne giden. Takip numarasını alamıyoruz, kargo şirketini bilmiyoruz. Sanki devlet sırrı.

Eğer olur da kurye kargomu geri götürürse inanın sadece bir müşteri değil bir sürü müşteri kaybedersiniz. Çok zor bir şey olmasa gerek. Kargo bilgilerini atsanız yeter kuryenin getirmesine gerek yok kendin de gider alırım.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Emre 31 Aralık 2019 19:33

İlgili bilgiler mail yolu ile tarafıma iletilmiştir. Teşekkürler. Ve lütfen kargo firmasını değiştirin.

Passolig Logo Passolig 26 Aralık 2019 09:43

Sayın EKİCİ, İlettiğiniz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, 26.12.2019 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Öncelikle Passolig kart teslimatınız ile ilgili kurye kaynaklı yaşanan aksaklıklardan dolayı üzgün olduğumuzu ve kart teslimat süreciniz ile ilgili ilettiğiniz hususların Passolig Yetkililerimiz ile paylaşıldığını bilgilerinize sunarız. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerinin bizim için yol gösterici olduğunu ve hizmet kalitemizi arttırmada büyük önem taşıdığını paylaşmak isteriz. Passolig kartınız, talep ettiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmak üzere yönlendirilecektir, kartınızın kuryedeki durumunu www.passolig.com.tr adresindeki “Başvurularım” sekmesinden takip edebilirsiniz. Bununla beraber, Passolig kartınız fiziksel olarak elinizde olmasa dahi T.C. Kimlik/Pasaport numaranızla www.passo.com.tr üzerinden bakiye yükleyebilir ve bilet alabilirsiniz. Stad gişelerinden ücretsiz passcard alarak veya Passo Mobil uygulamasından NFC teknolojisini destekleyen Android telefonlarda NFC (Near Field Communication) ile, NFC teknolojisini desteklemeyen Android telefonlar ve İOS işletim sistemli diğer akıllı telefonlarda ise QR kod ile maça giriş yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler