09 Ekim
#12755253

Passolig Kurye Saçmalığı!

10 gün önce Passolig kart başvurusu yaptım. 09.10.2019 tarihli kurye şirket adresime gelip beni bulamadan geri dönmüş. Güvenlik görevlimize saçma kurye şirketinizden görevlinin gelip gelmediğini sorduğumda gün içerisinde gelmediklerini ve tarafımı sormadıkları bilgisini aldım.


Cep telefonumdan hiçbir arama yok. Aşırı sorumsuz bir kurye ile çalışıyorsunuz. Kurye ücretini peşin almayı biliyorsunuz.

Gizem Gizem 363 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Passolig Temsilcisi10 Ekim

    Sayın N., İlettiğiniz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, 10.10.2019 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Öncelikle Passolig kart teslimatınız ile ilgili kurye kaynaklı yaşanan aksaklıklardan dolayı üzgün olduğumuzu ve kart teslimat süreciniz ile ilgili ilettiğiniz hususların Passolig Yetkililerimiz ile paylaşıldığını bilgilerinize sunarız. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerinin bizim için yol gösterici olduğunu ve hizmet kalitemizi arttırmada büyük önem taşıdığını paylaşmak isteriz. Passolig kartınız, talep ettiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmak üzere yönlendirilecektir, kartınızın kuryedeki durumunu www.passolig.com.tr adresindeki “Başvurularım” sekmesinden takip edebilirsiniz. Bununla beraber, Passolig kartınız fiziksel olarak elinizde olmasa dahi T.C. Kimlik/Pasaport numaranızla www.passo.com.tr üzerinden bakiye yükleyebilir ve bilet alabilirsiniz. Stad gişelerinden ücretsiz passcard alarak veya Passo Mobil uygulamasından NFC teknolojisini destekleyen Android telefonlarda NFC (Near Field Communication) ile, NFC teknolojisini desteklemeyen Android telefonlar ve İOS işletim sistemli diğer akıllı telefonlarda ise QR kod ile maça giriş yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları