sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Passolig Kombinem Olduğu Halde Derbiye Alınmadım!

Oğuzhan Oğuzhan15 Nisan 2019 13:51

Binbir zorlukla sezon başında para biriktirip Fenerbahçe'den öğrenci kombinesi aldım. Ve Ankara'da oturduğum halde sadece bileti almak için İstanbul'a gittim. Şu zamana kadar 3-4 maça sorunsuz girdim. Yol parası karşılayamadığın için çoğu maçı kaçırdım. Ama 2 aydır GS maçına gelebilmek için plan yaptım ve dün 1000 km yol yaparak Sabah 10 da İstanbul'da olarak maç saatini bekledim. Maç saati geldiğinde kombinemi Ülker Stadyumu Migros Tribünündeki güvenliğe uzattığımda okuttu ve çifte geçiş hatası verdi. Sonra belki kartı okumuyodur diye uygulamayı indirdim ve oradan açtım tekrar aynı hatayı verdi.

Beni Passolig Beyaz Masa'ya yolladılar. Orada arkadaş benim yapabileceğim bir şey yok içeride gözüküyorsun dedi ve güvenlik amirine yolladı. Ona gittiğimde bana bir görüntü gösterdiği geçiş denemelerini. Geçiş onayı ve çifte geçiş arasında 2 saniye var, bu bir sistem hatası seni içeri almaları lazım dedi ancak tekrar turnikeye gittiğimde yine içeri alınmadım. Sezon başı 700 lira kombine parası, şimdi İstanbul'a o kadar yol parası verdim çektiğim çile cabası ve maça giremedim. Bu konu hakkında tüm yasal mecralarda hakkımı arayacağım, maddi manevi tüm zararlarım için hukuki her türlü yola başvuracağım. Ne yani Passolig'i çıkarırken tüm sorunlar bitecekti. Normal kağıt bilet olsa böyle bir şey yaşamayacaktım. Yaptığınız uygulama böyle olur ne olacak. Acil bana dönüş yapmanızı istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 03 Mayıs 2019 11:11

Sayın Y., Süper Lig ile Spor Toto 1. Lig müsabakalarında E-Bilet projesinin uygulayıcısı olarak Passolig’in; bilet satışı, Passolig kart işlemleri ve Giriş Kontrol Sistemi işletiminden sorumlu olduğunu paylaşmak isteriz. Bununla beraber, ilgili müsabakalar için yalnızca gişelerde personel bulundurduğumuzu, saha içi ve saha dışında yer alan güvenlik personellerinin Kulüpler ve Emniyet Müdürlüğü tarafından görevlendirildiğini bilgilerinize sunarız. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler