Passolig Kombine Sahiplerine İzlenemeyen Maçların Ücret İadesi

Oğuzhan Oğuzhan08 Eylül 16:11

T. C. 154*****318 numaralı oğuzhan öz isimli Passolig kombine kart sahibiyim. 2019-2020 GS kombinemi pandemi dolayısıyla seyircisiz kararı alınması sebebiyle izleyemediğim ve GS ın evinde oynadığı GS-BJK GS-Gaziantep GS-ts GS-Göztepe maçlarının bilet tutarlarını iade istiyorum. Daha önce konuyla ilgili karar alındığında ücret iadesi ya da indirim için işlem gerçekleştirileceği söylendi bana. Attığım maillere ve iletişim formuna da cevap verilmeyerek hâlâ bu konuyla ilgili bir dönüş yapılmamıştır. Gelecek sezonda maçlar seyircisiz olacağı için kombine indirimi seçeneğini de bu durumda söz konusu olamaz. Havayolları ve özel firmalardan satın aldığımız her şeyin ücreti iade edilirken Passolig kombinemin yukarıda belirttiğim maçlar için ücretinin de iade edilmesini istiyorum. Herhangi bir dönüş yapılmadığında Tüketici Hakem Heyetine de başvuracağımı belirtmek isterim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Oğuzhan 09 Eylül 17:44

Tarafıma herhangi bir mail ulaşamamıştır. Söz konusu email adresim [email protected] olup cevabınızı ivedilikle beklemekteyim.

Passolig Logo Passolig 09 Eylül 14:45

Sayın Oğuzhan Ö., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yapılarak, 09.09.2020 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler