Passolig Kombine İadesi

Mehmet Mehmet02 Ağustos 17:43

Pandemi nedeniyle oluşan kombinelerin mağduriyeti ilgili kişiler tarafından kombine sahiplerine gerekli açıklamayı ve bu mağduriyetin giderilmesi gerekir. Ben kombine alarak izlemediğim maçların parasını önceden ödedim. Passolig'in bu konu karşılığında cevabı sadece kulübünüzle görüşün demek oluyor. Ama Passolig kartının tarihini dolmaya yakın olduğu için para istemekten çekinmiyor. Ayrıca bu kombineleri biz kulüp üzerinden resmi sitesinden almadık. Passolig resmi sitesinden girip aldım. Dolayısıyla bu mağduriyetin karşılanması için 1. Derecede sorumludur. 

Kulüplerle görüşüp kombine sahiplerinin mağduriyetini müşterilerine bizzat sizin iletmeniz gerekir. Bu konu oldubittiye getirilemez. Kulüple görüşün demekle olmaz. Bu e aracılık yapıp para kazanıyorsanız sorumluluğunuzunda olması gerekir. Gerekli yerlere bu konuda şikayetimi iletip hakkımı arayacağım. Kimsenin hakkını yemem hakkımı yedirmem. Bu yüzden kombine sahiplerinin mağduriyetinin çözülmesini hem kulüplerden hem de aracılık yapan Passolig'den talep ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 11 Ağustos 21:32

Email adresimde herhangi bir açıklama gelmedi? [email protected] benim kayıtlı e-posta adresim bu

Passolig Logo Passolig 04 Ağustos 10:12

Sayın Mehmet B., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yapılarak, 04.08.2020 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler