02 Eylül
#12536783

Passolig Koltuk Problemi

Fenerbahçe Spor Kulübü Maraton Üst h Blok 8. Sıra 19. Koltukta kombine kart sahibiyim. 1 Eylül 2019 tarihinde Fenerbahçe-Trabzonspor maçında yukarıda bilgilerini yazdığım koltukta başkası oturuyordu, kalkmasını rica etmeme rağmen kalkmadı, güvenlik görevlisini çağırmama rağmen, müdahale etmedi ve akıl vermek suretiyle boş bulduğum yere oturmamı söyledi. Bu maçta yerimde oturan kişinin kameralardan tespit edilip gerekli cezayı almasını ve tarafıma bilgilendirme yapılmasını rica ederim.

Seref Seref 3.878 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Seref03 Eylül

    “Passolig şikayetinizi cevaplamıştır” maili aldım. Mail'ime yönlendirme linki konulmuş. Tesadüfe bakınki yönlendirme linki buraya yönlendiriyor ve burada da diyor ki “şikayetiniz cevaplanmıştır” Buraya da not olsun; bir sonraki maçta efendiliğimizden taviz verme sebebimiz Passolig olacaktır.

  • Passolig Temsilcisi03 Eylül

    Sayın U., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, 03.09.2019 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler