02 Eylül 2018
#10852207

Passolig Kendi Kendine Kombinemi Seçtiğim Tribünü Değiştiriyor Haber Dahi Vermiyor!

Passolig denen gereksiz para avcılığından başka bir işe yaramayan kurum kendi kendine kombinemi seçtiğim tribünü değiştiriyor haber dahi vermiyor. Olayı en başından anlatayım. Altay taraftarı olarak 27.08.2018 tarihinde altay takımının kombineleri 16.30'da İzmir Atatürk stadyumu için kapalı tribünün sağ tarafında protokol tribünün sağ tarafından açığa çıkarılıyor. 17.00 civarında yerimi seçip kombinemi alıyorum. Akşamına abim ve kayın biraderim de alıyor. Kombineyi almamdaki en büyük etken serserilerin arasında ayakta itiş kakışla maç izlemek istemediğim efendice düzgünce maç izlemek istediğim içindir. Mobil uygulamadan bakıyorum 2 gün boyunca kombinem görünmüyor. Çarşamba gecesi müşteri hizmetlerini arıyorum sorguluyorum. Kombine görünüyor hiçbir sorun yok deniyor.


01.09.2018 tarihinde ilk seyircili olan ilk maçımız adanaspor maçına gidiyorum. Kombine aldığım tribün olan İzmir Atatürk stadındaki kapalı tribünün sağ tarafındaki kapı kapalı. Maça 40 dakika kala stadyuma geldiğimi belirtmek isterim. Birçok yetkili kişiye derdimi anlatıyorum kimsenin umurunda değil. Gençlik il spor Müdürlüğü emniyet güvenlik vs... Yetkili bir kişi ile görüşmek istiyorum altay kulübünden ulaşamıyorum. Bu arada kapalının sol tarafında inanılmaz bir izdiham binlerce insan sadece 2 turnikeden stadyuma giriş yapmaya çalışıyor 10 tane turnike kapısı olmasına rağmen. Sadece 2 turnike kapısına Passolig sistemi konmuş. Oradan bir görevliye derdimi anlatıyorum bu kapıdan giremezsin sistem okumaz stadyum girişindeki Passolig merkezine sorun diyor.


Gidiyorum oraya binlerce insan orada kavga dövüş mümkün değil birine sorup ulaşmam. Bunun üzerine protokol girişinde bekleyip altay kulübünden bir yetkiliye zorla da olsa ulaşıyorum. Ulaştığım kişiye tek tek durumu anlatıyorum. Bana söylediği aynen size aktarıyorum. ''Sen ilk kombine alan kişilerdensin sanırım 27.08.2018 pazartesi akşamı. O gün Passolig kombine olarak yanlışlıkla kapalı tribünün sağ tarafını açıyor. Aynı gece kombine satışını yanlış yerden yaptığını fark edip kapatıyor ve salı günü tekrar açıp kapalının solundan devam ediyor. Sizin kombine koltuklarınızı da kapalının soluna aktarıyor diyor. Tamamıyla Passolig'in hatası yüzünden diyor. '' Bunun üzerine stadyum girişindeki Passolig merkezine gidiyorum. Buradakilere derdimi anlatıp haber verilmesi gerekmez miydi diyorum sendeki neyin kafası bu zaten hiçbir zaman kombine aldığın koltuğa oturamayacaksın diyorlar. Dahası da var karakter yetmiyor yazmaya.

Bora Bora 860 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Bora20 Temmuz

  Uzun zamandır hesabıma girmemiştim. Tesadüfen simdi gördüm de. Detaylı bilgi vermek değil, olay çözüm bulmaktı. Siz hatanızı kabul etmenize rağmen çözüm bulmadınız oyaladınız bıktırdınız aptal yerine koydunuz. Ben istediğim sonucu elde edemedim. Buraya da sanki görevinizi yapmış gibi yorum yazamazsınız. Hiçbir vasfınız yok. Havadan para kazanan bir firmadan başka da bir şey değilsiniz. Cevap da yazmayın. Yapamayacağınız şeyleri yapmış gibi göstermeyin.

 • Bora30 Ekim 2018

  Passolig hiçbir vasfı olmayan bir firma gereksiz. Bu süreç sonun da bunu gördüm. Tamamıyla arada birilenin para kazanması için kurulmuş yetkisiz gereksiz bir firma. Ne isteğime çözüm bulabilecek yetkileri var ne de söz söyleme yetkileri var. Bildiğiniz komisyon alan fatura ödeme merkezi gibi çalışan bir kurum. Keşke adam gibi muadil yetkili bir firma olsaydı da alternatif firmaya geçebilseydik. Sorunumuzu yine biz kendimiz çözmeye çalışıyoruz. Kulüple iletişime biz geçiyoruz. Hatayı yapan ya kulüp ya Passolig. Sonunda beni suçlu çıkarmadıkları kaldı bir tek. Kimse sorumluluk almıyor. Herkes kendisini tereyağından kıl çeker gibi ne de güzel sıyırıyor. Helal olsun sizlere.

 • Bora14 Eylül 2018

  Süreç henüz sonuçlanmadığı için değerlendirme yapmıyorum, sonuçlanmasını bekliyorum.

 • Passolig Temsilcisi14 Eylül 2018

  Sayın H. ile 14/09/2018 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları