Toplam çözüm sayısı
..
Passolig ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet'in şikayet sonucundan memnuniyeti

boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 0

Passolig Kartının Adrese Ulaşamaması

227görüntüleme
Mehmet
Mehmet 12 Kasım 2019 21:47
ÇözüldüÇözüldü
Mehmet'in Teşekkür Mesajı
“İlginiz için teşekkür ederim...”
Passolig Kartının Adrese Ulaşamaması

Bir ay önce Passolig kartı başvurusu yapmama ve parasını da ödememe rağmen kartım hala şahsıma ulaşmadı. Peşin para ödeyince böyle muamele görüyorsunuz. Kurye adresime uğradığını iddia ediyor. Uğradığı saat aralığının fotoğrafını paylaşacağım.

08:00-17:00 çalışan bir memurum 17:00'den sonra sürekli evde oluyorum. Kurye 18:00'den sonra adresime gelip nasıl beni bulamıyor anlam veremiyorum. Kartımın adresime ulaşmasını ve o kuryenin kartımı adresime artık teslim etmesini istiyorum.

Passolig Logo
Passolig13 Kasım 2019 16:26

Sayın B., İlettiğiniz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, 13.11.2019 tarihinde SMS aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Öncelikle Passolig kart teslimatınız ile ilgili kurye kaynaklı yaşanan aksaklıklardan dolayı üzgün olduğumuzu ve kart teslimat süreciniz ile ilgili ilettiğiniz hususların Passolig Yetkililerimiz ile paylaşıldığını bilgilerinize sunarız. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerinin bizim için yol gösterici olduğunu ve hizmet kalitemizi arttırmada büyük önem taşıdığını paylaşmak isteriz. Passolig kartınız, talep ettiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmak üzere yönlendirilecektir, kartınızın kuryedeki durumunu www.passolig.com.tr adresindeki “Başvurularım” sekmesinden takip edebilirsiniz. Bununla beraber, Passolig kartınız fiziksel olarak elinizde olmasa dahi T.C. Kimlik/Pasaport numaranızla www.passo.com.tr üzerinden bakiye yükleyebilir ve bilet alabilirsiniz. Stad gişelerinden ücretsiz passcard alarak veya Passo Mobil uygulamasından NFC teknolojisini destekleyen Android telefonlarda NFC (Near Field Communication) ile, NFC teknolojisini desteklemeyen Android telefonlar ve İOS işletim sistemli diğer akıllı telefonlarda ise QR kod ile maça giriş yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Mehmet
Mehmet13 Kasım 2019 21:49

İlginiz için teşekkür ederim...

1 Yorum

Metin
Metin16 Kasım 2019 10:24
 

Telefon ile giriş yapılıyorsa ki evet yapılıyor o halde bana 2 aydır ulaşmayan kartı iptal edin ve 12.48 TL yi iade edin. Nasılsa kart kart gelmedi. (15 günde teslim dendiği halde)

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler