Passolig Kartımın Elime Ulaşmama Sorunu

Enes Enes16 Şubat 01:07

Passolig kartım elime ulaşmadı ancak kurye adrese uğrandığını söylüyor AMA hiç gelen olmadı. Kartıma nasıl ulaşabilirim niye sıkıntı yaşanıyor anlamıyorum. Bir de kargo parası verdik. Kartımı nereden alabilirim?

2. Şikayetim ise Passo uygulamasında hala Passolig kartım yok olarak gözüküyor. Oysa kartsız 1 kere maça girdim AMA hala kartsız gözüktüğü için bilet alamıyorum. Passo uygulamasından sadece telefon numarasından alabiliyorum. en kısa zamanda yardımınızı bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 17 Şubat 09:59

Sayın G., İlettiğiniz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, 17.02.2020 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Öncelikle Passolig kart teslimatınız ile ilgili kurye kaynaklı yaşanan aksaklıklardan dolayı üzgün olduğumuzu ve kart teslimat süreciniz ile ilgili ilettiğiniz hususların Passolig Yetkililerimiz ile paylaşıldığını bilgilerinize sunarız. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerinin bizim için yol gösterici olduğunu ve hizmet kalitemizi arttırmada büyük önem taşıdığını paylaşmak isteriz. Passolig kartınız, talep ettiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmak üzere yönlendirilecektir, kartınızın kuryedeki durumunu www.passolig.com.tr adresindeki “Başvurularım” sekmesinden takip edebilirsiniz. Bununla beraber, Passolig kartınız fiziksel olarak elinizde olmasa dahi T.C. Kimlik/Pasaport numaranızla www.passo.com.tr üzerinden bakiye yükleyebilir ve bilet alabilirsiniz. Stad gişelerinden ücretsiz passcard alarak veya Passo Mobil uygulamasından NFC teknolojisini destekleyen Android telefonlarda NFC (Near Field Communication) ile, NFC teknolojisini desteklemeyen Android telefonlar ve İOS işletim sistemli diğer akıllı telefonlarda ise QR kod ile maça giriş yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

profile-icon Enes 16 Şubat 11:04

Passolig kartım ile alakalı iletişime geçildi teşekkür ediyorum ancak passo uygulamasına giremiyorum passolig kartınız yoktur diyor. Yardımcı olur musunuz bu soruna.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler