Toplam çözüm sayısı
..
Passolig ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Passolig Kartımın Elime Ulaşmama Sorunu

618görüntüleme
Enes
Enes 16 Şubat 2020 01:07

Passolig kartım elime ulaşmadı ancak kurye adrese uğrandığını söylüyor AMA hiç gelen olmadı. Kartıma nasıl ulaşabilirim niye sıkıntı yaşanıyor anlamıyorum. Bir de kargo parası verdik. Kartımı nereden alabilirim?

2. Şikayetim ise Passo ® uygulamasında hala Passolig kartım yok olarak gözüküyor. Oysa kartsız 1 kere maça girdim AMA hala kartsız gözüktüğü için bilet alamıyorum. Passo uygulamasından sadece telefon numarasından alabiliyorum. en kısa zamanda yardımınızı bekliyorum.

Enes
Enes16 Şubat 2020 11:04

Passolig kartım ile alakalı iletişime geçildi teşekkür ediyorum ancak passo uygulamasına giremiyorum passolig kartınız yoktur diyor. Yardımcı olur musunuz bu soruna.

Passolig Logo
Passolig17 Şubat 2020 09:59

Sayın G., İlettiğiniz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, 17.02.2020 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Öncelikle Passolig kart teslimatınız ile ilgili kurye kaynaklı yaşanan aksaklıklardan dolayı üzgün olduğumuzu ve kart teslimat süreciniz ile ilgili ilettiğiniz hususların Passolig Yetkililerimiz ile paylaşıldığını bilgilerinize sunarız. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerinin bizim için yol gösterici olduğunu ve hizmet kalitemizi arttırmada büyük önem taşıdığını paylaşmak isteriz. Passolig kartınız, talep ettiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmak üzere yönlendirilecektir, kartınızın kuryedeki durumunu www.passolig.com.tr adresindeki “Başvurularım” sekmesinden takip edebilirsiniz. Bununla beraber, Passolig kartınız fiziksel olarak elinizde olmasa dahi T.C. Kimlik/Pasaport numaranızla www.passo.com.tr üzerinden bakiye yükleyebilir ve bilet alabilirsiniz. Stad gişelerinden ücretsiz passcard alarak veya Passo Mobil uygulamasından NFC teknolojisini destekleyen Android telefonlarda NFC (Near Field Communication) ile, NFC teknolojisini desteklemeyen Android telefonlar ve İOS işletim sistemli diğer akıllı telefonlarda ise QR kod ile maça giriş yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler