sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Passolig Kartımı Bir Türlü Yenileyip Tarafıma Gönderemediler!

Sedat Sedat5 yıl önce

Daha önce Kayseri Spor logolu banka kartım vardı ancak kartımı kaybettikten sonra kartımı bloke ettirdim. Daha sonra yeniden başvuru yaparak kartımın gönderilmesi talebinde bulundum. Önceki kartımdan kalan bakiyemin de kart ücreti olarak düşülmesini istedim.

Tarafınıza kargo ücreti olan 5,50 TL'yi EFT yaptım ve dekontu tarafınıza mail yolu ile ilettim. Beni bu süreçte defalarca arayacaklar diye oyaladınız ve maçlara gidemediğim için mağdur duruma düştüm.

Bu hafta sonu maç var bakalım kartım basılacak mı, en azından elime gelene kadar geçici kart kullanacağım ancak kart basılmadığı için bilet alamıyorum. Gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 5 yıl önce

Müşterimiz ile 23/02/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletisim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

Passolig Logo Passolig 5 yıl önce

Sayın Sedat Tamer, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler