18 Haziran 2018
Yorum Yap
#10569994

Passolig Kartım Tarafıma Ulaşmadı!

Sipariş verdiğim Passolig kartım 2 hafta olmasına rağmen elime ulaşmadı. En son 11 Haziran dağıtımdan dönüldü yazılmış ve başka bilgi alamıyorum. Ne olacak gerçekten bilmiyorum kombineyi de kaçıracağım sanırım o kadar para verdim bu sorunuma çare gerekmez mi?

Alper Alper 405 Okunma

Cevaplar

  • Alper22 Haziran 2018

    Mailden dönüş yapıldı, doğru. Fakat kuryenin yeniden dağıtıma çıkarması konusunda ciddi sıkıntı var. İstenen randevu talebini gerçekleştirmiş olup, istenen cevabı ise alamadım. Günü geçmesine rağmen hâlâ sonuç yok. Kaldı ki kart numaramı bile bilmiyorum.

  • Passolig Temsilcisi18 Haziran 2018

    Sayın KIRTAY İlettiğiniz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, 18/06/2018 tarihinde e-posta aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Passolig kartınız, talep ettiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmak üzere yönlendirilecektir, kartınızın kuryedeki durumunu www.passolig.com.tr adresindeki “Başvurularım” sekmesinden takip edebilirsiniz. Bununla beraber, Passolig kartınız fiziksel olarak elinizde olmasa dahi T.C. Kimlik/Pasaport numaranızla www.passo.com.tr üzerinden bakiye yükleyebilir ve bilet alabilirsiniz. Stad gişelerinden ücretsiz passcard alarak veya Passo Mobil uygulamasından NFC teknolojisini destekleyen Android telefonlarda NFC (Near Field Communication) ile, NFC teknolojisini desteklemeyen Android telefonlar ve İOS işletim sistemli diğer akıllı telefonlarda ise QR kod ile maça giriş yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler