Passolig Kartım Gelmedi! 2 Yıl Oldu

Alp Alp26 Temmuz 00:24

2018 mayıs ayında Passolig sipariş verip en az 50 defa bu sorumsuzlarla telefonda konuşmama rağmen hiçbir şekilde adresime göndermeyi beceremediler! Bu beyin yoksunu insanlara nasıl maaş veriyorlar anlamıyorum! Bir kart nasıl 2 yıldır gönderilemiyor anlayamıyorum bu kadar mi beceriksizsiniz!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Alp 05 Ağustos 11:30

Aradan 2 yıl geçtiği için tarafınıza belirttiğim adresten taşındım. Ayrıca kart ve kimlik bilgilerim hakkında en ufak bilgi vermemişken nasıl oluyor da benim olduğumu anlayıp bana ait olan kartı hiçbir kimlik veya kart bilgisi istemeden direkt adresinize gönderme işlemini başlattık diyebiliyorsunuz pes doğrusu, bu kadar derin bilgi ağınız varsa ki ben buna inanmıyorum çünkü en az 20 farklı müşteri temsilcinizle konuştum ve hepsi adresinize göndereceğiz dedi aynı sizin yaptığınız gibi fakat hiçbir şey tarafıma iletilmedi yani tabiri caizse kolpasın Passolig!

Passolig Logo Passolig 05 Ağustos 11:05

Sayın Alp Ş., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yapılarak, 05.08.2020 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler