01 Eylül 2014

Passolig Kartım 2 Haftadır Basım Aşamasında!

Yaklaşık 3 hafta önce Passolig Galatasaray kredi kartı siparişi verdim. 2 haftadan fazla süredir, kartını basım aşamasında deniliyor web sitesinde. milleti oyalamayı bırakın kart verecekseniz verin vermeyecekseniz vermeyin. Karta ihtiyacım var kredi kartı olduğu için fakat hala basım aşamasında.. Bu konuda bir çok şikayet olduğunu gördüm. Passolig kredi kartı veya banka kartı olayına bulaşmayın gördüğünüz gibi milleti oyalamaktan başka bir şey yapmıyorlar bu hafta maça gitmeyi düşünüyordum. BDDK' ya bildirdim durumu şikayet aldılar.

Yunus 1.688 Okunma

Cevaplar

  • Yunus10 Eylül 2014

    BU ŞİKAYETİ OKUYAN ARKADAŞLARDAN RİCAM, 10 EYLÜL DE YAZDIĞIM ŞİKAYETİ DE OKUYUN'da AKLINI EKMEK PEYNİR LE YEMEMİŞ İNSAN ALMASIN BUNLARIN KARTINI.. FAİZ ORANLARI VS. DETAYLI BİLGİ VERDİM O ŞİKAYETTE.

  • Passolig Temsilcisi01 Eylül 2014

    Müşterimiz ile 01.09.2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön