07 Kasım 2014

Passolig Kartım 18 Gündür Basım Aşamasında

Maçlara giriş için zorunlu tutulan Passolig kartı almak için 21 ekimde internet üzerinden başvuruda bulundum ve ücretini ödedim. Kart hala bana gelmedi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerine bir mail attım ve Müşteri hizmetlerinden aşağıdaki mail geldi bu mail üzerine kuryeyi aradım kurye kartın kendilerine gelmediğini ve basım aşamasında olabileceğini söyledi. Tekrar Passolig müşteri hizmetlerini aradığımda kartın basım aşamasında olduğunu söylediler 18 günde bir kart nasıl basılmaz anlamış değilim.

Passolig kart bilgileriniz kontrol edildiğinde kartınızın 28/10/2014 'de kuryeye verildiği görüntülenmiştir. En kısa sürede teslimatı sağlanacaktır. Saygılarımızla. Passo Müşteri Hizmetleri!

Ulaş 1.438 Okunma

Cevaplar

  • Passolig Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 10/11/2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

  • Ulaş10 Kasım 2014

    zaten belirtiğiniz adresten bir çözüm olmadığı için bu yolu tercih ediyorum. internetten sayfanıza girip baktığımda hala kartım basım aşamasında gözüküyor ama müşteri hizmetleriniz dağıtımda diye bana bilgi veriyor. hala anlamış değilim.

  • Passolig Temsilcisi07 Kasım 2014

    Sayın Ulaş Öz ; Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön