Passolig Kartı Kapalı Tutuyorlar

Youtube Youtube24 Haziran 15:29

Madem kapalı tutacaksınız, neden bizden para alarak kartı satıyorsunuz. Kurye kartı teslim etmiş ne teslim ettiği adam belli ne de teslim alan belli. Kasımpaşa stadı gişesi 3 aydır açmıyormuş ama Google'ye bakıyoruz açık gösteriyor. Kuryeyi arıyoruz kartı teslim ettik diyor. Teslim alan ortalıkta sizi şikayet ederim farklı yerlere, benim kartımın parasını iade edin. Almıyorum kartınızı sizin, tamam mı yağmurda ahmak gibi sizin gişenizi aramak zorunda değilim. Ben çözüm bulun paramı iade edin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 06 Temmuz 13:40

Sayın Youtube K., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yapılarak, 06.07.2020 tarihinde SMS aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

profile-icon Youtube 29 Haziran 04:56

Öncelikle saygılarımı iletmek istiyorum, efendim ben bu konuda çok mağdur oldum, benim kartimii teslim etmiyorlar çözüm bulma tenezzulunda dahi bulunmuyorlar ne cevap yazıyorlar ne de aradığımızda olumlu bir yanıt alabiliyoruz, salgından dolayı Kasimpaşada bulunan stadın yanında Aktif Bank'a bağlı olarak çalışan Passolig gişeleri mevcuttur, bu gişeler pandemi dolaysıyla kapaliymişki buna rağmen ben bir müşteri olarak kart başvurusunda bulundum, gişelerin kapalı olduğunu bilmiyordum, ama bu Passolig şirketi bunu iyi biliyordu buna rağmen başvuruyu kabul ediyor şimdi ise yok diyor ne zaman Passolig gişesi açılırsa o zaman alacaksın kartını diyor bu nasıl tavırdır sizce? Pandemiyi anladık tamam o nedenle kapalıymış ya kurye adresini değiştirmek hakkımız değil midir kurye parası biz ödüyoruz firma bunu karşılamıyor bu sebeple mümkün olamazmi lütfen bu sorunun çözülmesini istiyoruz teşekkürler.

profile-icon Youtube 27 Haziran 20:36

Ne takip numarası belli ne de alan kargo veren kargo belli benim takip numaramı paylaşın lütfen sizin çalıştığını Kuryenet eski takıp numaralarını kaldırmış 13 haneli rakamları 12 ye indirmiş bu ne rezalet, kartımı teslim alamadım teslim almak istiyorum Kasımpaşa gışelerınız kapalı bana lütfen kartımı teslim etsin sızın kuryenetı ayrı şikayet ederim sızı ayrı yere şikayet ederim, kartımı teslim edin benim, benim kartımı teslim edin 150 kere yazmayayım ben size o rezalet kurye netınızı arayın kartımı bulun Şikayet koma en son şikayetimdir bundan sonra farklı yerlere şikayet ederim sızı.

profile-icon Youtube 24 Haziran 15:32

Benim meselem kartım ve param passolıgın kapalı olma kararı ömrümde değil olay şu kuryeyi arıyoruz, kurye kartı teslim ettik diyor kime diyoruz gişeye görevlisine diyor görevli ortalıkta yok teslim ettiği adam farklı bir adam kartı vermiyor bu nasıl bir çalışma abı?

profile-icon Youtube 24 Haziran 15:30

Bu nasıl bir çalışma nu nasıl tavir, şirketinizi arıyoruz kuryeye teslim ettik diyor yav nasıl kime teslim etti madem teslim etti neden Passolig gişe kapalı neden?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler