sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Passolig Kart Gelmiyor

Ahmet Ahmet18 Ekim 2019 11:34

Passolig kartım 5 gündür evden çıkmadığım halde bana teslim edilmedi, Passolig müşteri hizmetlerini aradığımda bilgisayar ile muhatap olup çözüm bulamamaktan bıktım. Keşke kurye ile değil bir kargo firması ile anlaşsalar biz yerinden gidip alabilsek. Kartın nerede olduğunu takip bile edemiyoruz. Kargoya verin şu kartları en azından bir takip numarası olur.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

profile-icon Ahmet 18 Ekim 2019 12:03

Bahsi geçen şekilde Passolig Web sitesi üzerinden, kartlarım bölümünden kartımın durumunu kontrol ettiğim de sadece 12.10.2019 tarihinde adrese uğrama yapıldığı (kesinlikle gelen olmadı), ve şu anda dağıtım da mı, firmanıza geri mi döndü, bugün itibari ile aradaki 6 günlük süreçte ne oldu hiçbir bilgi yok. Çözümü olmayan ilginize teşekkür ederim.

Passolig Logo Passolig 18 Ekim 2019 11:54

Sayın G., İlettiğiniz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler yapılarak, 18/10/2019 tarihinde e-posta aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Öncelikle Passolig kart teslimatınız ile ilgili kurye kaynaklı yaşanan aksaklıklardan dolayı üzgün olduğumuzu ve kart teslimat süreciniz ile ilgili ilettiğiniz hususların Passolig Yetkililerimiz ile paylaşıldığını bilgilerinize sunarız. Siz değerli müşterilerimizin görüşlerinin bizim için yol gösterici olduğunu ve hizmet kalitemizi arttırmada büyük önem taşıdığını paylaşmak isteriz. Passolig kartınız, talep ettiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırılmak üzere yönlendirilecektir, kartınızın kuryedeki durumunu www.passolig.com.tr adresindeki “Başvurularım” sekmesinden takip edebilirsiniz. Bununla beraber, Passolig kartınız fiziksel olarak elinizde olmasa dahi T.C. Kimlik/Pasaport numaranızla www.passo.com.tr üzerinden bakiye yükleyebilir ve bilet alabilirsiniz. Stad gişelerinden ücretsiz passcard alarak veya Passo Mobil uygulamasından NFC teknolojisini destekleyen Android telefonlarda NFC (Near Field Communication) ile, NFC teknolojisini desteklemeyen Android telefonlar ve İOS işletim sistemli diğer akıllı telefonlarda ise QR kod ile maça giriş yapabilirsiniz. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler