Passolig ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Passolig Genel Satışta Hemen Maç Bileti Tükendi Uyarısı

4.100görüntüleme
Umut
Umut 24 Ekim 2019 12:05

Süper Lig maçlarında bir Fenerbahçe taraftarı olarak maça bilet alamadım. Genel satışa çıkar çıkmaz hemen maç biletleri tükeniyor. Derbi olsa bu kabullenebilir bir durum fakat Anadolu takımlarıyla oynanan maçlarda olması büyük sorun. Taraftar olarak bu mağduriyetin acil çözülmesi gerek.

Passolig Logo
Passolig24 Ekim 2019 16:21

Sayın K., Satışa açılan etkinliklere ait logo kısıtlaması, satış tarihi ve bilet sayısı, ilgili karşılaşmanın ev sahibi ve deplasman kulüpleri tarafından belirlenmektedir. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Umut
Umut24 Ekim 2019 17:35

Genel satış açıldığı anda biletler tükendi ibaresi sizinle ilgili bir durum nasıl olamaz? Bunun önüne geçmek için bilet alışını sınırlama veya toplu ve birden bilet alma gibi işlemleri engelleme gibi fikirler düşünebilir. Bu konuyu sadece bizimle alakası yok gibi bir cevapla yaklaşmak yerine daha çözüm odaklı fikirler ve cevaplar sunmanızı bekliyorum. Şirketinizin argesi bunu çözebilecek güçte olduğunu d düşünüyorum. İlginiz ve cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler