Passolig Fotoğraf Sorunu!

Alperen Alperen03 Aralık 2019 22:25

Passolig kart siparişi verdim ancak başvuru esnasında herhangi bir şekilde fotoğraf yüklenmesi istenmedi, bende ilk defa yaptığım için başvuruya devam ettim ve fotoğraf yüklenmemiş bir şekilde kart başvurusu verdirmiş oldu. Bildiğim kadarıyla da statlara girişlerde kart üstündeki fotoğrafa bakılıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Alperen 04 Aralık 2019 18:27

Passolig internet sayfasından kart başvurusu yaptım ama sonradan kontrol ettiğimde benden fotoğraf istenmediğini fark ettim. Başvuru sürecinde şu an, kuryeye teslim edildiği yazıyor. Sanırım fotoğrafsız bir Passolig kartı gelecek. Lütfen bir an önce ilgilenin ve sorunu düzeltin.

Passolig Logo Passolig 04 Aralık 2019 10:57

Sayın İZCI, Şikayetinizle ilgili sizi 04.12.2019 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler