Passolig Bu Kategoriye Uygun Kartınız Yoktur Uyarısı Alıyorum,Mağdurum!

Yasin Yasin 2 yıl önce

Karabükspor-Beşiktaş maçına bilet almak istiyorum bu kategoriye uygun kartınız yoktur uyarısı veriyor. Beşiktaş banka kartı vardı onun iptalini istedim Erzurumspor logolu ön ödemeli cüzdan başvurusunda bulundu kartım şu an kuryede imiş 200 TL bakiye olmasına rağmen bu hatayı veriyor 3 gündür arıyorum sizi üst birim arayacak deyip duruyorlar nedense biz o üst birime ulaşamıyoruz eşimle ilk defa maça gidecektik bilet alamadık hala üst birimin bizi aramasını bekliyoruz bir maça gitmeye niyetlenmiştik nelerle uğraşıyoruz maça 24 saatten az süre kaldı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yasin 2 yıl önce

Olayı anlamamışsınız maalesef. Klasik cevap vermekten başka yaptığınız bir şey yok. Güya beni Passolig üst birim arayacaktı sorun çözülüp eşimle maça girecektim. Arkadaş bende biliyorum misafir takım taraftar logolu passoliglilere ev sahibi takım taraftarının olduğu yere bilet satışı yapılmıyor bunun için erzurumspor logolu ön ödemeli cüzdan çıkarttık para bayıldık bilet almak için 200 TL para yatırdık karta ama bilet tanımlanmadı ve aradan 1 hafta geçti sapma sapan açıklama yapıyorsunuz. Yazıklar olsun.

Passolig Logo Passolig 2 yıl önce

Sayın M., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, 13/09/2017 tarihinde e-posta aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler