16 Ekim 2018
Yorum Yap
#11033902

Passolig Bakiye Yükleme Hatası!

Babamın Passolig cüzdan kartına benim kredi kartımdan bakiye yüklemek istedik. 3D onayı alındı diye uyarı çıktı ancak bakiye yüklenmedi. İnternet şubesinde işleminize şu anda devam edilemiyor uyarısı aldık. Kredi kartımdan para çekilmiş ve muhasebeleşmiş. Karta yüklenmeyen bakiyenin kartıma iadesini rica ediyorum.

Fırat Fırat 541 Okunma

Cevaplar

  • Fırat18 Ekim 2018

    Şikayet okumaktan beyniniz mi sulanıyor nedirsize kredi kartından para çekilen kişi sıfatı ile yazıyorum. 3 şahıs falan değilim yani.

  • Passolig Temsilcisi18 Ekim 2018

    Sayın S., 16/10/2018 tarihinde sikayetvar.com aracılığı ile Kurumumuza ulaşan talebiniz ile ilgili aşağıdaki açıklamalarımızı bilgilerinize sunarız. 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 73/3 maddesi “Sıfat ve görevleri dolayısıyla bankalara veya müşterilerine ait sırları öğrenenler, söz konusu sırları bu konuda kanunen açıkça yetkili kılınan mercilerden başkasına açıklayamazlar. ....” hükmünde olup, kanunen açıkça yetkili olan kişi ve kurumlar haricinde müşteri bilgilerinin paylaşılması yasaktır. Bu yasal yükümlülük nedeni ile tarafınızla müşterimize ilişkin herhangi bir detay paylaşılamadığını ve ilgili talebin müşterimiz aracılığı ile Kurumumuza ulaşması durumunda gerekli incelemelerin başlatılabileceğini paylaşmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler