sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Parama El Koydular

Gülçin Gülçin19 Haziran 11:22

14.06.2020 tarihinde Aktif Bank internet şubesi üzerinden Passolig banka kartıma başka bir bankanın banka kartı ile 200 TL tutarında yükleme yaptım. İşlem sonunda Aktif Bank paramı bir güzel çekip, hata verip ilgili tutarı hesabıma yansıtmadı. Bunun üstüne bankayı arayıp durumu anlattım ve kayıt açılmasını sağladım. 18.06.2020 Aktif Bank'ı arayıp durumu sorduğumda ilgili arkadaşlar kaydın içine diğer bankaya sormamı istediklerini not etmişler ama tabi ki bana bunun bilgisi verilmedi. Ben önceden paranın çekildiği bankaya sormuştum o yüzden kendilerini tekrar güncelledim, ve yine bana dönüş sağlanmadı. Aynı şekilde böyle bir hata ile eşim de karşılaştı. Belli ki sistemlerinizde bir hata var zira bundan önce hiç böyle bir durum ile karşılaşmamıştım. Bu sorunun hızla çözümünü talep ediyorum zira 5 iş günü geçmesine rağmen hiçbir gelişme yok. İlgili dekont Aktif Bank'a sağlanmıştır. Tüm bilgiler mevcuttur.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Gülçin 22 Haziran 12:35

19.06.2020 tarihinde tarafıma attığınız kısa mesajda, ilgili tutarın iadesini sağladığınızı belirtmişsiniz. Kartını kullandığım bankayı arayıp defalarca teyit etmeme rağmen, ilgili karta herhangi bir iade olmadığı gibi görünen bir iade de yok. Lütfen tarafıma hangi tarihte bu iadenin yapıldığını ve sorgulayabileceğim provizyon no gibi bilgileri sağlayınız. İşbirliğiniz için teşekkür ederim.

profile-icon Gülçin 19 Haziran 17:10

Merhabalar, İlgili tutarın iadesi hangi tarihte yapıldı. Ve tarafınızdan bu iadeyi karşı bankadan sorgulamak için gerekli bilgileri temin edebilirsem sevinirim. Teşekkürler.

Passolig Logo Passolig 19 Haziran 13:56

Sayın Gülçin U., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yapılarak, 19.06.2020 tarihinde SMS aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler