Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
8.469Şikayet
3,1
Şikayet Yaz

Passolig Para Aktarma

9 Şikayet
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
3,1
  • Çözülen
  • Videolu
  • Fotoğraflı
1

Passolig Bilet Alamama, Para İadesi Yapmama

profile
05 Mayıs
466

Beşiktaş Passolig'im var Antalya-Beşiktaş maçında misafir satışları için uygun koltuk yok ikazı verdiniz. Ben de Antalya kartı başvurusu yaptım bu sefer de il güvenlik kurulu kısıtı sebebiyle koltuk tanımlanmıyor. Paramızla bizi kötü duruma soktunuz maç keyfimiz bitti sayenizde. Daha sonra Beşiktaş ...

Passolig Kurye Süreci Sorunu!

profile
02 Mayıs
167

Ben Teoman, Passolig banka kartına 2023 yılı mart ayında başvurdum ama henüz kart elime geçmedi. Ayrıca Passolig dijital kart aktivasyon sözleşmesi onaylanmadı. Bundan ötürü Passolig mobile para aktarması da yapamıyorum ve bunun düzeltilmesini talep ediyorum.

Passolig Hesap Durumumun Düzeltilmemesi

profile
27 Nisan
582

Passolig kartıma para yükledim ama hala hesabımda görünmemekte 3 gündür şikayetim için toplam 150 dakika 5-6 müşteri temsilcisi ile konuştum hepsine aciliyetim olduğunu ilk defa oğlumu maça götüreceğimi söylememe rağmen hesabıma hala parayı aktaramadılar ve bilet alamadım. Saçma bir sistem düm şikay...

Passolig Dijital Kart Aktivasyon Düzelmesi

profile
25 Nisan
221

Ben Oğuzhan, Passo banka kartına 2022 yılı eylül ayında başvurdum ama hala elime geçmedi ayrıca dijital kart aktivasyon sözleşmesi onaylanmadı bundan ötürü Passo mobile para aktarması da yapamıyorum ve bunun düzelmesini talep ediyorum. 

Passolig Kartıma Para Atamıyorum

profile
19 Nisan
465

Maça gitmek için Passolig banka kartı başvurusu yaptım fakat dijital kart aktivasyonu için sözleşme bekliyorum. Hesabıma para aktaramıyorum, ne kadar sürede onaylanır veya nasıl para aktarabilirim bilmiyorum. Maç yaklaşıyor, lütfen yardımcı olur musunuz?

1

Passolig Kartımdaki Parayı Kullanamıyorum Hiçbir Yerde Geçmiyor

profile
28 Mart
204

Passolig kartımda 700 TL para aktarmıştım maça gitmek için gidemiyorum bilet bulamıyorum çünkü iadesi olmuyor dediler alışverişte kullanabilirsiniz dedi müşteri temsilcisi fakat nereye sorsam bu kartın geçerliliği yok diyorlar bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum

Passolig Aktarma Yapmıyor, Bilet Alamıyorum

profile
09 Ekim 2022
760

Passolig kartım var süresini uzattım arkadaşım aktarma yapacak yapamıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum yapabileceğimiz bir şey yok diyor. Parayı geri ver diyorum yapamıyorum diyor. Yeni kart yolla diyorum para istiyor.

Passolig Uygulaması/Maç Bileti Satın Alma

profile
05 Mayıs 2022
502

Passolig uygulaması. Mümkünse kartlarını kaybetmeyin. Hesabınıza para yüklediğiniz takdirde içerideki bakiyeyi aktarma şansınız olmuyor. İlla kart lazım diyorlar. İçeride 130 TL bakiyem kaldı inadına almak için uğraşıyorum. Bu süreçte 90 TL harcayarak yeni kart başvurusu yaptım.

Marka Profili

Şikayetvar üye markasıdır Passolig 9 yıldır Şikayetvar üye markasıdır.info
Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %98
Marka Karnesini Gör