Toplam çözüm sayısı
..
Passolig ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3

  • profile
1 Destekçi

Ön Ödemeli Kart İnternet Alışverişi Yapmıyor

1.815görüntüleme
Mustafa
Mustafa 15 Nisan 2020 15:39

Başka bankaya ait kredi kartımın limiti çok yüksek olduğu için internet alışverişlerinde kullanmak istemiyorum. Bu nedenle maç bileti aldığım ve güya banka kartı da olan Passolig kartına para yükledim. Hem temassız özelliğinden yararlanırım hem de internet alışverişinde kullanırım diye. Bankadan internet bankacılığını açtım kartı internet alışverişine açtım. Onlarca kez denememe rağmen internet alışverişi yapamıyorum. Bankayı aradım. Kartı sırf bu amaçla kullandığımı söyledim. Müşteri temsilcisi ile konuşurken de le yapmayı denedim yine olmadı. Kartta teknik bir sorun olduğu ve 1 gün içinde çözüleceği söylendi. Sonuç mu? Br hafta oldu ve halen ses seda yok. Alışveriş yapabilir miyim? Yok. Paramı çekebilir miyim? Yok. Başka karta aktarabilir miyim? Yok. E ne yapacağım ben bu parayı?   

Passolig Logo
Passolig20 Nisan 2020 09:32

Sayın ADIGÜZEL ile 16/04/2020 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

Mustafa
Mustafa20 Nisan 2020 10:39

Evet 3D güvenliği olmadan internet alışverişi yapabiliyorum. Fakat hala 3 d güvenlik kullanarak internet alışverişi yapamıyorum. Kaç site 3 d güvenliksiz işlem yapıyor ki? Ve ne kadar güvenli.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler