Kredi Kartı Sorunu

Hasan Hasan06 Mayıs 11:51

Kredi kartımı kullanamıyorum. Defalarca müşteri hizmetlerini aradığım halde biz size dönüş yapacağız diye söylüyorlar ama ne arayan var ne de geri dönüş sağlayan.Sorunun ne olduğunu anlamış değilim. Yaklaşık bir aydır aynı şeyleri söyleyip duruyorlar ama çözüm bulunamıyor böyle bir bankadan kredi kartı aldığım için kzııyorum.Bundan sonra yapacağım BDDK'ya şikayet etmek olacak sanırım ya da Sn... A** c** bey'e iletmek olacak. Başka çare bulamadım. Yazık günah bir tane sorumlu yok işini tam anlamıyla yapan. Yazıklar olsun.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Hasan 21 Mayıs 13:11

Benim yazdığım yazıyı dikkatli okumadınız sanırım neden yayına almadığınıza hayret ediyorum böyle bir şikayeti yayınlamıyor sanız ben de sizi CİMER, e şikayet ederim açıklamayı onlara yaparsınız.

profile-icon Hasan 18 Mayıs 12:31

Yaklaşık bir ay önce kredi kartım nedenini bilemediğim sorunlardan ötürü kullanamıyorum defalarca müşteri hizmetlerini aramama rağmen bizde sorunun ne olduğunu bilemiyoruz size dönüş sağlanacaktır dediler ama maalesef hiçbir yetkili dönüş yapmadı bende kartımı iptal edin yazıklar olsun sizin gibi bankaya dedim ve kartım iptal oldu üç gün sonra geçen hafta genel merkezden bir yetkili aradı sorunun bankamızdan kaynaklandığını çok özür dilediklerini sorunu çözdüğünü bana kartı tekrar aktif hale getirelim kullanın diye bildirdi bende tamam dedim kendilerine teşekkür ederek daha önceki yapmış olduğum şikayetimi de yayından kaldıracağımı belirttim ve telefonu sonlandırdım, ama sorun hala devam ediyor tekrar müşteri temsilcisini aradığımda aynı sorunun devam ettiğini söylediğimde yine bana sorunun neden kaynaklandığını bilmediklerini dönüş yapacaklarını ama bugüne kadar kimsenin dönüş yapmadığını böyle bir bankanın yetkilileri neden bu şikayetleri ele almıyorlar yazıklar olsun böyle bir bankadan kredi kartı kullandığıma bin pişmanım vede bütün yakın çevremde bu şikayetlerimi bildireceğim sakın ama sakın bu bankayla çalışmayın diye hatta bankanın sahibi Sn... Ahmet çalık bey, e konuyu ileteceğimi de belirtmiş olayım saygılar.

profile-icon Hasan 08 Mayıs 16:25

Aktif bak müşteri hizmetlerinden aradılar çok yardımcı oldular sorun çözüldü teşekkürler.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler