Kredi Kartı Borç Bilgilendirmesi Hk

Sedat Sedat28 Eylül 15:37

Passolig vesilesi almış olduğum çok fazla kullanmadığım kredi kartınını geçtiğimiz ay bir alışveriş için kullandım. Bu ay sonu olarak hatırladığım ekstre ödemesi meğerse ayın 5 i miş. ( çok fazla kullanmadığım için hatırlamıyorum) Tüm bankalarda kredi borç bilgilendirmesi SMS ve mail yolu yapılırken Aktif Bank temmuz ayı itibariyle bu uygulamayı kaldırdıklarını belirttiler. Sadece kendi internet sitesine girerek borç bilgisi öğrenilebileceği söylendi. Bu bilgilendirmeyi de cuma akşam ı saat 8 de arayarak söylüyorlar. 2 gün daha faiz işletmek adına😡 Borç benim sorumluluk benim lakin beşeriz unutabiliyoruz. Tüm bankalar gibi önden hesap kesim bilgisi paylaşılsa zamanında ödememi yapabilirdim. Bu bankanın yapmış olduğu bu uygulama birçok kişinin KKB skorunu bilmeden düşmesine sebep olacaktır. Günümüz teknoloji çağında SMS ve mail ekstre bilgilendirme yapılmaması kabul edilebilir değildir. İnternet bankacılığı kullanıcı sayısı artması yapılan bu uygulamanın değiştirilmesi gerekmektedir.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Sedat 29 Eylül 08:24

Bilgilendirme SMS içinde borç tutarına ilişkin herhangi bir tutar vs bilgilendirme bulunmamaktadır. Velev ki internet kullanmayı bilmeyen biriyim Sizin bu uygulamanızla borç tutarını öğrenemeyecekmiyim. Doğrudan internet sitenize yönlendirmek çok yanlış br uygulamadır. SMS ya da mail borç tutarı bildirilmesi gerekmektedir.

Passolig Logo Passolig 29 Eylül 08:09

Sayın Sedat U., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yapılarak, 29.09.2020 tarihinde e-mail aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler