Aktif Bank'ın Sorumsuzluğu Bitmiyor!

Hatice Hatice14 Mart 2019 13:31

Aktif Bank "üstü çizili kelime" yapıyor. Kredi kartım ile ilgili ödemeleri bir süre gecikmeli ama tamamını kapatarak yaptım. Findeks Risk raporumda da çok net görülüyor gecikmeler hep 1 (Kırmızı şerit) hiç 2 olmadan yasal takip başlattılar. Avukatların söylediği şekilde bütün borcu ödedim bankayı da arayıp teyit aldım kredi kartının kapandığını öğrendim.

Aradan 5 ay geçmiş risk raporuna bakıyorum "l" kodu var hala borç var görünüyor arıyorum 192 gün gecikmede diyorlar. İnsanların sicilini bozmak umurlarında bile değil. Biz dönüş yaparız dediler hala bekliyorum. Benim sizin yüzünüzden bütün kredi sicilim bozuldu esnafım hiçbir KOBİ desteğinden faydalanamıyorum. Sizi en kısa sürede mahkemeye vereceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 15 Mart 2019 11:30

Sayın DÖNMEZ ile 15/03/2019 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler