Aktif Bank Türkiye Bankalar Birliği Risk Merkezi Raporu!

Volkan Volkan 5 ay önce

Türkiye Bankalar Birliği üzerinden almış olduğum risk raporunda Aktif Yatırım Bankası Merkez Şubesi altında donuk alacak niteliğindeki kredi ve diğer alacaklar altında (Tasfiye olunacak alacaklar, zarar Niteliğindeki Krediler) borcum görünüyor. Söz konusu raporda görünen borçları kapatmış olmama rağmen ve bu borçlara dair tarafıma bankanızca herhangi bir bildirim yapılmadığı gibi, şube sorgularında da adıma herhangi bir borç görünmemektedir.

Söz konusu durumlardan dolayı yapmış olduğum gerek kredi gerekse kredi kartı başvurularım olumsuz sonuçlanmaktadır. Konuyla ilgili şikayetimin incelenmesini ve problemin çözülmesini bilgilerinize rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 5 ay önce

Sayın G., Şikayetinizle ilgili sizi 20.08.2019 tarihinde aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler