sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Aktif Bank Muhatap Yok ve Yanıltıyor

Fatih Fatih23 Ocak 16:15

2016 yılında 800 TL limiti olan ve 800 TL olan borcumu Akbank ATM'sinden ödedim. 2017 yılında hukuk bürosundan aranarak Aktif Bank tarafından borcum olduğunu söylediler şok oldum. Borcumun olmadığını belirtip beni tekrar müşteri hizmetlerini aramamı gerektiğini söyledi ve aradım benden makbuzu ve dilekçe yazmamı istediler bende mail yoluyla gönderdim yaklaşık 1 aya yakın sürekli hukuk bürosundan mesaj aldım. Borcumu ödemem için müşteri hizmetlerini aradığım zaman bana mesajları dikkate alamama gerektiğini söyledi. 1 ayın sonunda borcumun silindiğini ve yanlışlık olduğunu söylediler özür dilediler. Meğerse geçireceklerinin özürüymüş.

02 Ocak'ta başka bir bankaya kredi çekmeye gittiğimde bana kanunu takipte olduğumu söylediler ve 2. şoku yaşadım . Nereden kaynaklandığını öğrendim aktif bankı arayıp durumu sorduğumda bana 19 TL borç çıkarttı 3. şok. 17/01/2020 tarihinde 19 TL yatırdığım takdirde kanunu takibin hemen o dakika kaldırılabileceğini söylediler işim acil olduğu için 19 TL'yi gönderdim gönderdikten sonra aradım ve kanunu takibin kaldırılmasını istedim bana dedikleri şu: yetkililer inceleyecek ve size dönüş yapacaklar.

Sorunun çözülmesi için yaklaşık 20 gündür her gün arıyorum bana sürekli aciliyet bildirmemi ister misiniz diye saçma sapan şeyler söylüyorlar. Aciliyet bildirildiği halde hiçbir şey olmuyor. 22/01/2020 tarihinde tekrar aradığımda bana aciliyet bildirmemi ister misiniz gibi kabaca konuşuluyor. Hala sonuç alamadım. Bugün hukuki haklarımı kullanacağım. insanları yanıltıyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Passolig Logo Passolig 28 Ocak 13:16

Sayın Y., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, 28.01.2020 tarihinde SMS aracılığı ile detaylı bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Passolig Şikayet Yönetimi

profile-icon Fatih 24 Ocak 10:35

E ne oldu şimdi?

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler