sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Aktif Bank Kredi Kartı Ödemesini Yapamıyorum!

Ercan Ercan3 yıl önce

Bankadan Passolig adlı kartım var kredi kartının borcunu eşim işten ayrıldığından ötürü ödemekte sıkıntı çekmekteyim. Borcu yapılandırmak istiyorum. Fakat banka yapılandırma yapmadığını söylüyor. Yapılandırma ilişkin yasalar çıkmasına rağmen.

Böyle saygısız bir banka sizinle çalıştığım için kendimden utanıyorum. Müşteriyi hiç düşünen yok. Sadece takibe düştükten sonra taksit olabilecek insanın KKB'sini illa öldürecekler. Hiç biriniz bu bankaya kullanmayın. Bütün sosyal medya hesapları üzerinden yaptığınız saygısızlığı anlatacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ercan 3 yıl önce

Türkiye sınırlarındakş tüm bankalar yapılandırma yapmasına rağmen bu banka yapılandırma yapmıyor. Çünkü müşterilerini batırmak istiyorlar. Yaptığınızı hiç unutmayacağım. Şirletinize ait memnuniyetsizliğimi her ortamda dile getireceğim.

Passolig Logo Passolig 3 yıl önce

Sayın E., İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, 16/01/2017 tarihinde e-posta aracılığı ile bilgi paylaşılmıştır. Konuyu bilgilerinize sunar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Saygılarımızla, Aktif Bank Müşteri Hizmetleri

profile-icon Ercan 3 yıl önce

Hala dönüş yok

Passolig Logo Passolig 3 yıl önce

Sayın ERDAGÖZ, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.aktifbank.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3050 Aktif Bank Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Aktif Bank Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler