Passolig Yüzünden Futboldan Soğuduk!

Süleyman D. |

2 ay önce GS kombinenin son günü Passolig kart başvurusu yapıp kombinelerimi almak için başvuracakken Passolig'i arayıp kombine ile abim kardeşim vs.. gidebiliyor mu benim adıma 3 kombine var bunları başkasının passoligine kaydedebiliyor muyuz dedim "resmi açıklama gelmedi bizde bilmiyoruz" oldu sırf bu cevap yüzünden yıllardır aldığım kombineleri almaktan vazgeçtim sonra arayıp kartımın ücretinin geri verilecek ise iptal edilmesini edilmeyecekse iptal edilmemişini rica ettim tamam işleme alıyoruz dendi.

1 ay sonra kart gelmeyince tekrar aradığımda kartın basım aşamasında olduğu söylendi dün tekrar aradım kartımın iptal edildiğini ücretininde geri ödenmeyeceği söylendi.

Etiketler :

Teslimat Problemi Ücret İade Bilet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman D.
  20 Ekim
  18:03

  Haziran ayında yaptığım başvuru hala sonuçlanmadı

 • Süleyman D.
  17 Eylül
  13:23

  Bu şikayeti yazalı tam 40 gün olmuş hala çözülmüş bir şey yok hala passolig ortada yok ve malesef maçlarada gidemiyoruz evet benimle iletişime geçildi geçen hafta da aradım hala basım aşamasında dediler.

 • 19 Ağustos
  14:49

  Müşterimiz ile 19.08.2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri