12 Ağustos 2014

Passolig Yüzünden Futboldan Soğuduk!

2 ay önce GS kombinenin son günü Passolig kart başvurusu yapıp kombinelerimi almak için başvuracakken Passolig'i arayıp kombine ile abim kardeşim vs.. gidebiliyor mu benim adıma 3 kombine var bunları başkasının passoligine kaydedebiliyor muyuz dedim "resmi açıklama gelmedi bizde bilmiyoruz" oldu sırf bu cevap yüzünden yıllardır aldığım kombineleri almaktan vazgeçtim sonra arayıp kartımın ücretinin geri verilecek ise iptal edilmesini edilmeyecekse iptal edilmemişini rica ettim tamam işleme alıyoruz dendi.

1 ay sonra kart gelmeyince tekrar aradığımda kartın basım aşamasında olduğu söylendi dün tekrar aradım kartımın iptal edildiğini ücretininde geri ödenmeyeceği söylendi.

Süleyman 1.636 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 20 Ekim 2014

    Haziran ayında yaptığım başvuru hala sonuçlanmadı

  • Süleyman 17 Eylül 2014

    Bu şikayeti yazalı tam 40 gün olmuş hala çözülmüş bir şey yok hala passolig ortada yok ve malesef maçlarada gidemiyoruz evet benimle iletişime geçildi geçen hafta da aradım hala basım aşamasında dediler.

  • Passolig Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 19.08.2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön