Passolig Yanlış Kart Gönderdi Ve Taksit Yapmadı.

Mete Gökhan S. |

Verdikleri numara ve internetten destek tamamen robot. Kimseyle irtibata geçilemiyor. Önce başka kredi kartım olduğu gerekçesiyle bana sormadan banka kartı gönderdi ki öyle bir şey yok. Sonra 9 taksitle alacağım kombineyi tek çekim geçti.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mete Gökhan S.
  01 Ağustos
  13:49

  Bilgilendirme dediğini özetliyorUm. Bana kredi kartı yerine banka kartı gönderdiniz dedim. Gerekçesi mesaj gelmiştir dediler. Geldi ama doğru değil yanlış arastirmaniz sonucu sizin hataniz dedim. Mesajı dikkate almayın dediler (sacmaliyorlar kiviramayinca) e sonuç olarak hataniz sonucu yanlış kart geliyor dedim seneye degistirirsiniz dediler. Çözüm odaklı hiçbir şey yok tiksinerek kapattım. Sizin adınıza utanıyorum.

 • 30 Temmuz
  14:18

  Sayın S. ile 30/07/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Mete Gökhan S.
  28 Temmuz
  13:36

  Size ulasmak bir anlam ifade etmiyor. Telefonunuzdan veya destek menünüzden size ulasmak mümkün değil umarım siz bana ulasırsınız.

 • 28 Temmuz
  12:57

  Sayın Sel,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri