Passolig Üye Olurken Cep Telefonunu Kabul Etmiyor.

Mehmet B. |

Ben bugün 24.08.2016 saat 18.00 sıralarında bir arkadaşımla beraber Bursaspor Passolig kartı aldım. Eve gelip Passo.com.tr sitesine girip üye olmaya çalıştım ancak T.C. kimlik no... ve cep telefon numaramı girdiğimde 'Cep telefonu numaranızı yanlış girdiniz. Lütfen tekrar deneyiniz' diye bir uyarıyla karşılaştım. Aynısını arkadaşımda denedi o sıkıntısız şekilde üye oldu. Acaba kartı alırken yetkili kişi cep telefonu numaramı yanlış mı girdi yoksa başka bir sorun mu var anlamadım. Benim buraya üye olmam gerekli. Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Etiketler :

Hatalı Bilet İşlemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet B.
  25 Ağustos
  11:39

  Beni tekrar arar misiniz tam aradiginiz sirada su icmeye gittim gelirken gördüm yetisemedim. gün içinde musaitim istediginiz zaman arayabilirsiniz

 • 25 Ağustos
  11:15

  Sayın B.,

  Şikayetinizle ilgili sizi 25/08/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 25 Ağustos
  09:26

  Sayın B.,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri