Passolig Üye Girişi Yapamıyorum.

Fırat Ö. |

Bugün bilet almak için üyeliğimi yaptım. Üyeliğim tamamlandıktan sonra giriş yapmak için bilgilerimi sisteme girdiğimde, hatalı e-mail adresi ve şifre uyarısı veriyor. Şifremi unuttum dedikten sonra mail adresimi veriyorum. Aslında sistemde kayıtlı olan mail adresimin kayıtlı olmadığı uyarısı veriyor.

Durumu bildirmek için çağrı merkezini 5 defa aradım. Zaten en başta 1 dakika reklam yapıyorlar. Hiçbir şekilde çağrı merkezi yetkilisine bağlanılamıyor. Ben hayatımda böyle bir kötü görmedim. İnsanların para ile rezil olması böyle bir şey işte. Passolig sayesinde paramla bile bilet alamıyorum.

Etiketler :

Web Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fırat Ö.
  24 Ekim
  22:01

  Passolig'den şikayetime gelen cevap kesinlikle gerçek dışıdır. Şikayetim sonrası tarafımı arayan olmamıştır. Passolig her zaman olduğu gibi yalanlarına devam etmektedir.

 • 18 Ekim
  12:53

  Sayın Özkan;

  Şikayetiniz ile ilgili sizi 18/10/2015 tarihinde aradık ancak ulaşamadık.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ekim
  15:35

  Sayın Özkan;

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri