Erdem G. Teşekkür Mesajı

Eski kartım aktif, sorun çözüldü. Teşekkürler.

Passolig Teslimat Yapamadı.

Erdem G. |

2014 yılında Passolig'e üye olmuş ve Beşiktaş - Arsenal maçına büyük heyecanla bilet almıştım. Kartım elime zamanında ulaşmadığı için tek kullanımlık kart almak için erkenden stad önündeydim ama sistem çöktüğünden maça girememiştim. Maçı kaçırmam bir yana, 2 saat sıra beklemem de cabasıydı. Birkaç hafta sonra kartım elime ulaştı, hemen arkasından bir mesaj geldi ve kartı teknik bir nedenden dolayı yenilemişler ve elimdeki iptal olmuş, yenisi gelecekmiş. O gün bugündür gelen giden yok. 2015' te müşteri hizmetlerine mail atmıştım. Güvenlik gereği 08**** no.lu telefonu aramam gerektiğini yanıtladılar. Çokça kez denedim, her seferinde 5 dk kadar bir o numarayı, bir bu numarayı tuşluyorum ama olacak gibi değil, çözüme gidebileceğim bir bölüme ulaşamıyorum. Stad açılıyor maçlara gideyim diyorum ama bakalım Passolig bana izin verecek mi?

Etiketler :

Teslimat Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdem G.
  18 Nisan
  23:37

  Eski kartım aktif, sorun çözüldü. Teşekkürler.

 • 13 Nisan
  16:50

  Sayın GAGA,

  Şikayetinizle ilgili sizi 13/04/2016 tarihinde aradık ancak ulaşamadık.

  Şikayetiniz hakkında bilgi alabilmek için 0850 724 3344 nolu telefon numarasından Passolig Müşteri Hizmetlerini arayarak bize ulaşabilirsiniz.

  Ayrıca, talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 05 Nisan
  09:13

  Sayın GAGA,

  Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Passolig Müşteri Hizmetleri