Passolig Teslimat Sorunu!

Erman Ç. |

15 Mart ta Ön Ödemeli Passolig karta başvuru yaptım. 15 gün içerisinde kartınız gönderilecek denildi. O tarihten beri gerek müşteri hizmetleri numaranızdan gerekse internet üzerinden kartımın nerede ve ne zaman gönderileceği yönünde bilgi alma girişimlerimin hepsi sonuçsuz kaldı.

Müşteri hizmetleri numaranızı aradığımda hiçbir menüye devam edemiyorum bilgileri dinlediniz diyor ancak her hangi bir bilgi vermiyor. Sistemleriniz çok yetersiz müşteri hizmetleriniz hele yok denecek kadar kötü. Size ulaşmak ve kartımı almak için daha ne kadar beklemeliyim ya da ne yapmalıyım bir yetkiliniz bilgilendirirse çok sevinirim.

Etiketler :

Teslimat Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erman Ç.
  11 Mayıs
  10:15

  Bu kadar gereksiz saçma çalışan bir firma daha yoktur sanıyorum yer yüzünde. Kartımı gönderiyorlar haber vermiyorlar sonra kart iade edildi diyorlar. Kartı tekrar gönderdik diyorlar PTT yi arıyorum adınıza bir gönderi yok deniyor. Passolig kartı alabilmek için ne yapmak gerekiyor acaba? ? ?

 • 05 Mayıs
  14:56

  Sayın Ç. ile 05/05/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri