Passolig Talebimi Reddetti.

Mustafa K. |

23.08.2015 tarihinde oynanan Samsunspor-Adana Demir spor maçı için iki bilet almıştım. Gişelerden tek kullanımlık bileti almak için maça yaklaşık yarım saat kala (20:30) sıraya girdik. Görevlilerin demesine göre sistemsel arızalardan dolayı çok yavaş işlem yapılıyordu ve ilk yarının bitimine doğru hâlâ sıradaydık. Kestiremediğim biletimin iadesini talep etmek için Passolig'e mail attım ancak stad sorumlusunun verdiği rapor doğrultusunda hiçbir sorun yaşanmamış o gün. Kendilerine kamera kayıtlarını izlemelerini önerdiğim halde - sanki biz ekmek kuyruğunda imişiz - dalga geçer gibi hiçbir sorun yaşanmadığını söyleyip talebimi reddettiler.
İki gün içinde de Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Bilet Bulamama / Alamama Bilet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  09 Eylül
  14:32

  Evet, 14:05'te beni aradılar ve mailde yazdıklarının aynısını telefonda söylediler.

  o gün hiçbir sorun olmamış da, kimse şikayet etmemiş de, vs vs. Şikayetimi dikkate alıp araştırma yapacaklarına, kendi elemanlarının raporlarından yola çıkarak bana yalan söylediğimi îmâ ediyorlar. Çok mu zordur kamera kayıtlarını incelemek, merak ediyorum.

  Yarından itibaren bu konuyla tüketici hakem heyeti ilgilenecek. Sonucu da bir aksilik olmazsa burada paylaşacağım.

 • 09 Eylül
  14:12

  Sayın K. ile 09/09/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa K.
  08 Eylül
  16:35

  Yahu mail gönderdim, cevap verildi diyorum, hâlâ iletişim formunu kullanabilirsiniz diyorsunuz. Lazımsa belge ya da benzeri bir şey, talep edin de karşılayalım. Hiçbir şeye gerek yok, sadece o günkü kamera kayıtlarını izleyin, kâfi.

 • 08 Eylül
  16:30

  Sayın Köroğlu,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri