23 Aralık 2015

Passolig Sistem Parayı Çekti Bileti Yüklemedi!

27.12.2015 tarihindeki Beşiktaş-Konyaspor maçına Batı Tribün Üst kattan bilet satın alma işlemi için ödeme aşamasını tamamladım, hata ekranı geldi. Tekrar denediğimde bakiye yetersiz uyarısı verdi. Ödeme alınmış, biletim verilmemişti!

Müşteri temsilcisine ulaşmak için elli beş dakika ulaşmama karşılık hiçbir şekilde başaramadım zira müşteri temsilcisine ulaşmayla ilgili bir tuş mevcut değil! Sürekli otomatik yanıt sistemine yönlendiriliyor ve bu sistem herhangi bir sorunu çözme üzerine değil haliyle. Acilen biletimin temin edilmesi gerekiyor.

Çağrı 198 Okunma

Cevaplar

 • Çağrı'nın Teşekkür Mesajı23 Aralık 2015

  Nihayet biletimi alabildim. Teşekkür ediyorum. Tek zararım fazladan passo kart içinde kalmış olan 40 TL oldu. Bir ara kullanırım artık.

 • Passolig Temsilcisi23 Aralık 2015

  Sayın G. ile 23/12/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Çağrı 23 Aralık 2015

  Konuyla ilgili arandım ancak telefonu kapattıktan sonra- tekrar para yüklemeyi denediğimde t.c. numaranız yanlış diyor. Bilet ekranında da bu t.c. No..'ya ait Passolig yok diyor, artık çıldırmamak elde değil.

 • Çağrı 23 Aralık 2015

  Telefonunuzu bekliyorum, çünkü dediğim gibi müşteri hizmetlerinize ulaşmak imkansızın ötesinde. Biletler de bitmek üzere, sayenizde maça gidemeyeceğim gibi gözüküyor.

 • Passolig Temsilcisi23 Aralık 2015

  Sayın Göksel, Ürün ve servislerimizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Şikayetinizle ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede tarafınıza bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak veya 0850 724 3050 Passolig Müşteri Hizmetlerinden bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön