Passolig Kombine İptali Ya da Değişikliği Yapılmıyor.

Gökhan Ö. |

Kombine alındı ama bir türlü koltuk ya da diğer bölümlerle değiştirme imkanı bulunamadı. Passolig'i aradığımız zaman bunu kulübe bildirin diyorlar, kulübü aradığımız zaman bizimle alakası yok sadece Passolig halledebilir diyorlar ve sonuç olarak sorun çözülemiyor. Passolig'le en son görüştüğümde ise müşteri temsilcisi değişiklik ya da iptal işlemlerini kulüplerin istemediğini ve bununla ilgili yetkilerinin olmadığını söylüyorlar.

Etiketler :

Bilet Değişim Bilet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ö.
  10 Temmuz
  10:31

  tabi ki yazmış olduğum sorun çözülmedi ama yinede paasolig ailesini göstermiş olduğu ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum. Yetkiliden aldığım bilgiye göre de iptal ya da değişikliği konyaspor kulübü kabul etmiyor. Şehrimin takımı ama benim sorunumu çözemeyen bir takımın maçınada asla gitmem. Teşekkürler Passolig Yazıklar olsun konyaspor un ilgisiz yönetici ve çalışanlarına.

 • 10 Temmuz
  10:21

  Sayın Özkan ile 10/07/2015 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • 09 Temmuz
  13:24

  Sayın Özkan,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili tarafımıza www.passolig.com.tr adresinde yer alan iletişim sayfamızdaki formu doldurarak da ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Passolig Müşteri Hizmetleri