Passolig Kartımın 1,5 Aydır Gelmemesi Üzerine Mağduriyetim!

Mustafa Mert D. |

23.07.2014'te Passolig Banka Kartı için başvurdum. Ancak kartım 29.08.2014 tarihinde elime ulaştı. Bu süreç içerisinde 16.08.2014'teki Arsenal maçına girebilmek için günlük Pass-Card'ı aldım. Akşam turnikeye geldiğimde kartınız tanımsızdır dendi ve 45 dakika boyunca bekletildim. ''Kes, bekleyeceksiniz!'' şeklinde insan onuruna yaraşmayan bir muameleye maruz kalarak maçın ilk 30 dakikasını kaçırdım.

Kartım elime ulaştıktan 4 gün sonra 02.09.2014'te cep telefonuma arızadan dolayı kartınız iptal edilmiştir yenisi en kısa sürede elinize ulaşacaktır diyen bir mesaj geldi. Destek hattı bir dah aki maça kadar kartınız gelir demesine rağmen hala kartım elime ulaşmadı ve akıbeti de bilinmiyor.

Etiketler :

Teslimat Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  15:18

  Müşterimiz ile 27/09/2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüştür.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa Mert D.
  19 Eylül
  00:16

  Defalarca Passolig\'i aradım. Her çıkan görevliden aynı geçiştirici cevapları aldım. İlgili mail adresine de şikayetimi iletmeme rağmen hiç bir cevap alamadım. Sorunum hala çözülmedi. Hala kart elime ulaşmadı! Son derece ciddiyetsiz bir tutumla karşı karşıyayım!

 • 15 Eylül
  14:25

  Sayın Mustafa Mert D. ;

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla.

  Passolig Müşteri Hizmetleri