29 Eylül 2014

Passolig Kartımı Kullanamıyorum Kimse İlgilenmiyor.

Kartıma borcunu yatırmış olmama rağmen 10 gündür kartımı kullanamıyorum. 360 saattir beni mağdur eden (bu şikayeti yazarken de mağduriyetim halen giderilmiş değildir) bu bankayı kullanmayacağım ve kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

Müşteri hizmetlerindeki personeller çok bilgisiz ve ilgisiz.
- Bunun sebebi şundan olabilir, bundan olabilir gibi yuvarlak cevaplar veriyorlar.
- Şikayetlerinize müşteri hizmetleri geri dönmüyor (10 gün gibi) ve bunu Passolig'teki yoğunluk olarak bildiriyorlar.

Büyük bankalara ödediğimiz hesap işletim bedellerinin o bankalara helal etmenizi sağlayan ilginç bir bankacılık anlayışı.

Sedat D. 505 Okunma

Cevaplar

  • Passolig Müşteri Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 01/10/2014 tarihinde şikayeti ile ilgili görüşülmüş ve detaylı bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresimizden, 0850 724 3344 Passolig Müşteri Hizmetlerinden, www.passolig.com.tr iletişim bölümünden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

  • Sedat D.30 Eylül 2014

    Evet tam da beklediğim gibi yine dönüş olmadı. Zaten beklemiyordum dönüş yapacağınızı ama biraz firma da AR olur UTANMA olur diye belki buraya yazdım. Anlaşılan o ki, o da yokmuş. Bu saatten sonra lütfen dönüşte yapmayın. Müşteriye verdiğiniz değer anlayışını bütün sosyal medyada yayınlayacağımdan hiç şüpheniz olmasın.

  • Passolig Müşteri Temsilcisi29 Eylül 2014

    Sayın Sedat Demirtaş; Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz şikayet ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Şikayetleriniz ile ilgili bize iletisim@passolig.com.tr adresinde de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla. Passolig Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön